Porcelán Tételek száma: 298
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2452942
11392
400
Reichenbach virágmintás porcelán bonbonier. Részben kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 12,5 cm, d: 14 cm 2448175
11393
400
Alt Wien (cseh): Teás kanna. Részben kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 16x21 cm 2448313
11394
400
Zsolnay virágmintás levesestál. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 32,5x21x19 cm 2448329
11395
400
Franz Haas ovális fajansz fali dísztál, egyedi kézzel festett mintával. Máz alatti kék festéssel, jelzett, mázrepedésekkel, a peremén kisebb sérüléssel, 37,5x28,5 cm 2448370
11396
400
Hornsea Contrast angol porcelán fali dísztál, J. C. Van Hunnik (1900-1950) által festett mintával díszített. Barna mázzal, levonóképes mintával, jelzett, kisebb lepattanással, minimális kopással, d: 25 cm 2448382
11397
400
Britannia Designs Dartmouth angol fali dísztál. Részben kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, kisebb kopásnyomokkal, d: 21,5 cm 2448594
11398
400
2 db német városképes porcelán dobozka, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, 7x6,5x3,5 cm és 7x6x4,5 cm 2448622
11399
400
Fajansz gyertyatartó és hamutál pillangós mintával. Kézzel festett, GK jelzéssel, mázrepedésekkel, kis kopással, m: 17 cm és d: 13,5 cm 2448635
11400
400
Villeroy & Boch Heinrich WWF elefántos, plasztikus porcelán fali dísztányér. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 20 cm 2448730
11401
400
Staffel Limburg Echt Dom-Keramik fajansz süteményes tálca. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, kopásnyomokkal, sarkánál kisebb lepattanással, 34x15 cm 2448665
11402
400
Ulmer Keramik fajansz gyógyszertári edény, matricás, jelzett, mázrepedésekkel, alján kisebb lepattanással, m: 18 cm 2449979
11403
400
Távol-keleti teás/kávés csésze aljjal, plasztikus, kézzel festett díszítéssel, jelzés nélkül, kisebb mázsérülésekkel, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, m: 6 cm és d: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft