Porcelán Tételek száma: 298
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2451532
11344
400
Kínai rizsszemes áttört díszváza, plasztikus rózsákkal, kézzel festett porcelán, porcelán talapzattal. Jelzett, apró csorbák. m:23,5 2451556
11345
400
Angol poháralátét 4 db, jelzett, mázrepedésekkel. d:10,5cm 2457527
11346
400
Japán tálka és váza, kézzel festett porcelán, kopott, apró csorbák, jelzett. tálka d: 13cm, váza m:9,5cm 2457498
11347
400
Kínai reggeliző szett (csésze, csészealj, kistányér), kannával, kiöntővel és cukortartóval, porcelán, jelzett, kopott, apró csorbák. 2457478
11348
400
4 db Porcelán pohár, matricás madaras díszítménnyel, jelzett, hibátlan, (Franklin de Paris). m:13cm 2454752
11349
400
Kalocsai virág mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm 2451218
11350
400
Angol bögre, matricás jelenettel. Kopott. m:11cm 2451202
11351
400
Karlsbadi emlék korsó, porcelán, kopott, m: 8cm 2450902
11352
400
Házi áldás. Kézzel festett, fali majolika, hátulján apró csorba. Jelzett. 17x12cm
Felirat:
"A rózsatőn kicsi Jézus
minden reggel bimbót keres,
ha egy újat talál köztük,
a szíve örömtől repes.
Amikor te szépet mondassz,
kedves, igaz szavakat,
Jézus annak úgy örül, mint
mikor bimbóra akad." 2449970
11353
400
Kanna, kézzel festett, ónmázas kerámia, apró kopásokkal, sérülésekkel. m: 19cm 2455685
11354
400
3 db kínai levese tálka, kézzel festett, aranyozott, jelzett, hibátlan, d:11cm 2450338
11355
400
Szecessziós majolika fali dísztál. Jelzett, hibátlan. d:27cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft