Porcelán Tételek száma: 298
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2457063
11320
400
Kínai Feng Shui bőségedény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 20 cm 2449964
11321
400
Biedermeier bécsi csésze porcelán, színes festéssel és aranyozással, ún. barátság csésze, ívelt füllel. A csészén fehér alapon, aranykeretes medalionban Ámor figura. Az alj öblében arannyal festett babérkoszorú, középen felirat "Lui que tu sois, voici ton maitre, Ill'est, le fut, ou le doit étre" (Ő vagy te, itt van a mestered, Ő van ahogy lennie kell). Mindkét darabon jelzett: masszába nyomott 815 és gyári márkajel. Bécs, 1815. Csésze m.: 6 cm, alj d.: 15 cm (sérült és restaurált) 2453810
11322
400
Amphóra Ausztria: Tevegelő beduin.
Kézzel festett fajansz. Sérült. m:50cm 2448734
11323
400
"Neoszecessziós" kávéskészlet, matricás porcelán, dekor "Leonard" Calypso (Párizs), Hutschenreuther Németország. Jelzett. Hibátlan. 2453805
11324
400
Német puncsos edény, steinzeug, hibátlan. m: 29cm 2450347
11325
400
Schütz Cilli lapos falitál, virág díszítéssel, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, hibátlan. d: 27 cm 2451213
11326
400
Komacsésze, festett, matricás porcelán, 1885-ös Ipari kiállítás emlékére. kopott. m:8cm 2457528
11327
400
Sarreguemines D&C Orchideés mokkás csésze és alj. Matricás, jelzett, hibátlan. 2346617
11328
400
Herendi virág mintás, mokkás csésze alj. Kézzel festett, jelzett, kopással d: 11,5 cm 2450406
11329
400
Herendi majolika kanna, Jelzett. Sérült. m: 18cm 2421087
11330
400
Ens rózsás kosár. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással 8x6 cm 2458522
11331
400
Hutschenreuther dísztányér, matricás porcelán, unikornis díszítménnyel, tervező: Charlotte and William Hallett hibátlan, jelzett, d: 17,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft