Porcelán Tételek száma: 298
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2448954
11308
400
Aquincum poháralátét, kézzel festett kontúrmatricás porcelán, jelzett, kopott, apró csorba d:8cm 2446728
11309
400
36000
Rosenthal 12 személyes porcelán étkészlet. 1 kis tányér hiányzik. Össz 35 db. Fehér mázas, jelzett, hibátlan csak kis karcok, egy két darabon ragasztónyom. 2380949
11310
400
34000
Hutschenreuter étkészlet 6 személyes. Matricás, jelzett, minimális használati kopással. 2414198
11311
400
30000
Myotts Country Life angol porcelán teás és süteményes készlet, 12 db tányér + 12 db csésze aljjal + kanna + cukortartó + kis kiöntő. Levonóképes, jelzett, néhány apró mázrepedéssel. 2415195
11312
400
30000
Myotts Country Life étkészlet, levonóképes, jelzett, lepattanással, kistányérok nélkül 2458233
11313
400
24000
12 darabos feliratos porcelán fűszertartó készlet fedelekkel, kétféle méretű edényekkel: m: 18 cm, m. 11 cm Kopásokkal 2328353
11314
400
Schönwald virágmintás porcelán mokkás készlet, hiányos: Kanna fedéllel, kiöntő, 7 db csésze, 11 db alj, cukortartó fedél nélkül, matricás, jelzett, kopásnyomokkal 2328368
11315
400
Schönwald virágmintás porcelán teás készlet, hiányos: Kanna fedéllel, 8 db csésze, 6 db alj, cukortartó fedéllel, matricás, jelzett, kopásnyomokkal 2195039
11316
400
Jelzés nélkül: Antik, fajansz asztali lámpa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Búra nélkül. 34 cm 2448629
11317
400
15000
Eschenbach porcelán mokkás készlet, jelzett, apró kopások, lepattanások, kanna m: 23cm, csésze d: 11cm, kiöntő m: 8,5cm, cukortartó m: 10cm. 1661364
11318
400
Milleniumi emlék 1896 feliratozott levonóképes porcelánfajansz dísztányér aranyozott széllel. Jelzés nélkül, hibátlan d: 21 cm 2425086
11319
400
Sévres fajansz tálka réz lábakon. XIX. sz. Franciaország. Kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel. d: 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft