15 000 Ft
40,54 EUR, 44,12 USD
Eschenbach porcelán mokkás készlet, jelzett, apró kopások, lepattanások, kanna m: 23cm, csésze d: 11cm, kiöntő m: 8,5cm, cukortartó m: 10cm.