Vegyes porcelán tétel. Zsolnay tálka, csésze, 2 db gránit tálka, 19. s... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/Vegyes-porcelan-tetel-Zsolnay-talka-csesze-2-db-granit-talka-19-szazadi-kezzel-festett-~II2450354
2450354
11356
400
Leírás: Vegyes porcelán tétel. Zsolnay tálka, csésze, 2 db gránit tálka, 19. századi kézzel festett kis porcelán kanál. Kopott, apró csorbák. Részben jelzett.
: tm