Porcelán Tételek száma: 260
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2423417
11204
398
Aquincumi porcelán támaszkodó akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm 2423460
11205
398
Zsolnay sárga porcelán mokkás csésze és alj, 2-2 db, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 4 cm 2423465
11206
398
Zsolnay virág mintás porcelán szószos edény, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal és mázhibákkal, m: 10 cm, h: 22,5 cm 2423467
11207
398
Bohemia virág mintás porcelán bögre fedéllel, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12 cm, d: 8,5 cm 2431067
11208
398
Zsolnay retro mitológiai jelenetes bögre. Matrocás, jelzett, kopott 9 cm 2431066
11209
398
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással 18x16 cm 2431063
11210
398
Herendi Rotschild mintás porcelán dohányzó szett. Hamutartó, gyufa tartó, csikknyomó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2431057
11211
398
Porcelán tojás jelzés nélkül, kinyitható ékszer tartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8 cm 2431055
11212
398
Hollóházi gyűszűk 3 db. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2,5 cm 2431052
11213
398
Hollóházi, a Herendi Viktória mintához hasonló gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20 cm 2431042
11214
398
4200
Herendi Léda és a hattyú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9,5 cm 2430896
11215
398
Hollóházi porcelán népviseletbe öltözött lány, kézzel festett, jelzett, szoknya alján kis mázhibákkal. m: 30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft