Porcelán Tételek száma: 260
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2423936
11168
398
Zsolnay antik, XIX. sz. virág mintás áttört mini kaspó. Kézzel festett, jelzett (Zsolnay családi pecsét), sérült (repedéssel). d: 5,5 cm, m: 6 cm 2423918
11169
398
Herendi zöld virág mintás porcelán csésze két füllel és aljjal, kézzel festett, jelzett az az aljon (Herend mélynyomás), apró kopásnyomokkal, m: 5,5 cm, d: 10 cm 2423906
11170
398
Herendi zöld virág mintás porcelán csésze két füllel és aljjal, kézzel festett, jelzett az az aljon (Herend mélynyomás), apró kopásnyomokkal, m: 5,5 cm, d: 10 cm 2423889
11171
398
2 db virág mintás, három lábon álló porcelán fűszertartó edény, kézzel festett, jelzés nélkül, mindkettő sérült, m: 7, d: 4 cm 2424077
11172
398
Höchst porcelán levél formájú kínáló, jelzett, mázhibákkal, egészen apró lepattanással, 19x14,5 cm, m: 4 cm 2424320
11173
398
Herendi Eton mintás porcelán süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 19 cm 2424314
11174
398
Herendi Eton mintás porcelán süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, d: 19 cm 2424308
11175
398
Herendi Eton mintás porcelán süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, mázhibákkal, d: 19 cm 2424303
11176
398
Herendi Eton mintás porcelán süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, d: 19 cm 2424425
11177
398
Herendi Viktória mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, pró kopásnyomokkal, apró mázhibákkal, m: 19 cm 2424484
11178
398
Herendi porcelán mini figura, kézzel festett, jelzett (mélynyomás és régi Herend kék jelzés), apró kopásnyomokkal, m: 4 cm 2424480
11179
398
Herendi porcelán figura (Szent Imre?), fehér mázas, jelzett (mélynyomás), apró kopásnyomokkal, m: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft