Porcelán Tételek száma: 260
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2426539
11361
398
Barokk jelenetekkel díszített porcelán kiöntő és 2 db csésze, matricás, jelzett, hajszálrepedésekkel, összesen: 3 db 2426618
11362
398
Eschenbach porcelán tálca, jelzett, hibátlan, 22×12 cm 2426811
11363
398
Drasche porcelán Aladdin, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13 cm 2426860
11364
398
Zsolnay porcelán barokk jelenettel díszített bonbonier, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 9,5 cm 2426879
11365
398
Herendi porcelán virágmintás asztali kínáló, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, d: 10,5 cm, m: 6 cm 2431155
11366
398
Herendi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9,5 cm 2431165
11367
398
Herendi Viktória mintás porcelán bonbonier, kézzel festett (amatőr festés?), jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 7,5 cm 2431188
11368
398
Herendi virágmintás porcelán tálka, 2 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8×6 és 11×9 cm-es méretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft