Porcelán

Tételek száma: 260

4 db Hollóházi népi mintás fali dísztányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm
11144.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hollóházi amfora váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 29 cm
11145.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Zsolnay búzavirág mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel. Hat személyes
11146.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Zsolnay búzavirág mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel. Hat személyes
11147.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
Zsolnay Kajofi. Karl József és fia likőr és rumgyára Hokobol. Mázas fajansz kulacs dombornyomott címerrel. Jelzett, hibátlan. 21 cm
11148.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Herendi Terus Rust (TSHH) mintás kistányér. Kézzel festett, jelzett, kopott aranyozással .d:18,5
11149.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11150.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
11151.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Royal Coppenhagen dísztányér, 3 db, jelzett, levonóképes, hibátlan, d: 18 cm
11152.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Gustavsberg porcelán dísztányér, 4 db, jelzett, hibátlan, d: 21,5 cm
11153.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Bing&Grondhal dísztányér, 4 db, jelzett, levonóképes, hibátlan, d: 18 cm
11154.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
3 db levonóképes dísztányér, dán és német, hibátlan, jelzett, d: 15 és 19 cm között
11155.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft