Porcelán Tételek száma: 260
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2411383
11144
398
4 db Hollóházi népi mintás fali dísztányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm 2411241
11145
398
Hollóházi amfora váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 29 cm 2411185
11146
398
Zsolnay búzavirág mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel. Hat személyes 2411181
11147
398
46000
Zsolnay búzavirág mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel. Hat személyes 2411230
11148
398
Zsolnay Kajofi. Karl József és fia likőr és rumgyára Hokobol. Mázas fajansz kulacs dombornyomott címerrel. Jelzett, hibátlan. 21 cm 2391340
11149
398
Herendi Terus Rust (TSHH) mintás kistányér. Kézzel festett, jelzett, kopott aranyozással .d:18,5 2412541
11150
398
30000
A. Weisse Vienna porcelán tál, távol-keleti stílusú virágos díszítéssel, XIX. sz. vége. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopással, 33x31 cm 2412595
11151
398
4400
Kínai porcelán só- és borsszóró, zománcfestett pillangós mintával, XX. sz. eleje. Kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopással, m: 5,5 cm 2400918
11152
398
4800
Royal Coppenhagen dísztányér, 3 db, jelzett, levonóképes, hibátlan, d: 18 cm 2400924
11153
398
4600
Gustavsberg porcelán dísztányér, 4 db, jelzett, hibátlan, d: 21,5 cm 2400933
11154
398
Bing&Grondhal dísztányér, 4 db, jelzett, levonóképes, hibátlan, d: 18 cm 2400879
11155
398
4800
3 db levonóképes dísztányér, dán és német, hibátlan, jelzett, d: 15 és 19 cm között Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft