Porcelán Tételek száma: 260
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2392513
11216
398
Hollóházi lúd, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm 2430898
11217
398
Aquincum porcelán térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 2430900
11218
398
Aquincum porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 2431040
11219
398
Herendi csizmadia inas, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 2428192
11220
398
Cmielów lengyel retró porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 35 cm 2428160
11221
398
8 db román porcelán figura, vegyes jelzésekkel, sérülésekkel 2428352
11222
398
Josef Steidl Znaim porcelán dísztányér, plasztikus virágmintával, kézzel festett, jelzett, kisebb kopással, d: 23 cm 2428299
11223
398
Hollóházi virágmintás porcelán bonbonniere és tálka, matricásak, jelzettek, a bonbonniere apró kopással, 7,5x9x4 cm és 15x8,5 cm 2428292
11224
398
Herendi virágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, a fülei javítottak, 9x6 cm 2428286
11225
398
Zsolnay porcelán bonbonniere és tálka, kézzel festettek, jelzettek, a tálkán kisebb kopások, 7x7x4 cm és 8x12 cm 2430586
11226
398
Drasche kutya. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 8,5 cm 2430587
11227
398
Zsolnay porcelán kutyafigura, kézzel festett, jelzett, kopással 12x9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft