Porcelán Tételek száma: 260
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2424471
11180
398
Herendi Viktória mintás csikknyomó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 5 cm 2409536
11181
398
2 db Herendi tálka. Kézzel festett, jelzettek, egyiken apró lepattanás, másikon kis kopás. 2338344
11182
398
24000
Herendi Paon de Peking/ Pekingi páva (PP) mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett,hibátlan / Hand painted porcelain with Chinese peacock pattern d:14,5 cm 2338216
11183
398
Herendi porcelán Ludas Matyi, gazdagon dízsített magyaros mintával. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 21,5 cm, h: 26 cm 2338371
11184
398
Herendi lovát fékező. lófékező csikós legény, kézzel festett, jelzett. sérült: kantárja hiányos, m 20 cm, h 19 cm 2338392
11185
398
Porcelán betétes ón tányérok 4 db Paris 1600-as árusokat ábrázoló + 2 db lepkés és madaras. Matricásak. d: 25 cm, d: 23 cm 2405178
11186
398
Rosenthal virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17 cm 2405197
11187
398
30000
Limoges porcelán dobozka, részben kézzel festett, jelzett, kis hajszálrepedéssel a tetején, 10×9×5 cm 2380949
11188
398
40000
Hutschenreuter étkészlet 6 személyes. Matricás, jelzett, minimális használati kopással. 2392424
11189
398
Hollóházi virágmintás porcelán tálka, matricás, jelzett, Csepel Művek jelzéssel is, hibátlan, 18x14 cm 2425153
11190
398
Aquincumi porcelán madár, 2 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 és 9 cm 2425018
11191
398
Rózsás porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, lepattanásokkal, kopásnyomokkal, m: 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft