Herendi Viktória mintás csikknyomó, kézzel festett, jelzett, apró kopá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/398/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-Viktoria-mintas-csikknyomo-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m-5-cm~II2424471
2424471
11180
398
Leírás: Herendi Viktória mintás csikknyomó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 5 cm
: pelikán_kristóf