Porcelán Tételek száma: 260
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2430589
11228
398
Hollóházi porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 13 cm 2430590
11229
398
Zsolnay porcelán pillangó mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8x8 cm 2430593
11230
398
Aquincum porcelán kémlelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm 2430598
11231
398
Zsolnay nagyméretű kézzel festett porcelán szalonnázó juhász szobor, jelzett, hibátlan, 32 cm 2430980
11232
398
Teás bögre hozzá tartozó tállal, fehér mázas, jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal 2431200
11233
398
Bavaria Schumann Arzberg áttört szélű, virágmintás porcelán tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm 2431183
11234
398
2 db Luisenburg Bavaria német porcelán dísztányér, Elfi Dorn (1929-2014) által tervezett mintával. Falra akasztható, matricás, jelzett, minimális kopással, d: 19,5 cm 2430576
11235
398
Hollóházi magyaros mintás tálka és korsócska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 19 cm, m:9,5 cm 2430575
11236
398
Hollóházi madár pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 21 cm 2430574
11237
398
Hollóházi porcelán harlekin bohóc kislánnyal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm 2430573
11238
398
14000
Zsolnay porcelán virág mintás mokkás csésze készlet 6 db csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 2430571
11239
398
IDB jelzéssel asztali lámpa almaárus nénivel. Kézzel festett, jelzett, kis kopással Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft