Josef Steidl Znaim porcelán dísztányér, plasztikus virágmintával, kézz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/398/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Josef-Steidl-Znaim-porcelan-disztanyer-plasztikus-viragmintaval-kezzel-festett-jelzett-ki~II2428352
2428352
11222
398
Leírás: Josef Steidl Znaim porcelán dísztányér, plasztikus virágmintával, kézzel festett, jelzett, kisebb kopással, d: 23 cm
: karap_norbert