Porcelán Tételek száma: 260
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2337156
11120
398
Kínai pillangós porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 34 cm 2391779
11121
398
Zsolnay kék-arany süteményes készlet, Kézzel festett, jelzett, egyik tányér szélén minimális kopás. d: 30 cm, 19 cm 2365473
11122
398
40000
Szilágyi Nagy István (1900-1954): Herendi porcelán Kleopátra a kígyóval, kézzel festett, jelzett a talapzaton (Szilágyi Nagy István) és az alján (Herend), a fenekén mázhibával, m: 26 cm 2411909
11123
398
Kispesti porcelángyár népies mintás kulacs. Kézzel festett ,jelzett, kicsi kopással 14 cm 2392386
11124
398
Zsolnay porcelán 4 személyes teás készlet, matricás, jelzett, kis kopásokkal 2394997
11125
398
Delft kékfestett porcelánok gyűjteménye. Figurák, edények tálak, stb, jelzettek, jó állapotban. 2406008
11126
398
Olde Alton Wane kék mintás porcelán tányér, levonóképes, jelzett, kis lepattanással, d: 20 cm 2391700
11127
398
36000
Zsolnay porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, egy csészealj hiányzik 2391787
11128
398
40000
Zsolnay kék-arany teás készlet + hozzá tálca (d: 30 cm ). Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2393312
11129
398
Zsolnay porcelán rőzserakó kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan m:15 cm (tervező:Sinkó András) 2392378
11130
398
Zsolnay porcelán mokkás készlet, matricás, jelzett, kis kopásokkal, a kiöntő teteje hiányzik 2173668
11131
398
2 db porcelán figura, kézzel festett, jelzett, egyik sérült a kalapnál, m: 7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft