Porcelán Tételek száma: 260
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2431734
11277
398
Hollóházi virágmintás porcelán bonbonniere, kopott, jelzett d: 7 cm 2431821
11278
398
Drasche Budapest porcelán bonbonniere, kontúrmatricás, korának megfelelő állapotban, jelzett d: 7 cm 2431808
11279
398
4400
Urnaváza, kézzel festett, aranyozott porcelán, virág és chinoiserie díszítéssel, jelzetlen, hajszál repedéssel. m: 37 cm 2431748
11280
398
Zsolnay porcelán virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 2431745
11281
398
Zsolnay porcelán butykos, matricás, jelzett, sérült, m: 11 cm 2431920
11282
398
6 db porcelán teáscsésze, 4 db csészealj, 1 db neorokokó vázácska, matricás aranyozott, apró csorbákkal és kopásokkal. A csészék jelzettek: Czechoslovakia. Csésze d: 9,5 cm, alj d:15,5 cm, vázácska m: 12 cm 2431906
11283
398
Rosenthal kávéscsésze aljával (5db), kobaltkék, kopott aranyozással, jelzett, m: 7 cm, d: 11 cm 2430155
11284
398
24000
Zsolnay porcelán pillangó mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 17 cm, d: 25 cm 2430158
11285
398
Zsolnay porcelán pillangó mintás Falióra. Kézzel festett, jelzett (Sorbán Józsefné), hibátlan. d: 26 cm 2430164
11286
398
26000
Zsolnay porcelán pillangó mintás áttört kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 20 cm, m: 17 cm 2432109
11287
398
Neorokokó porcelán figura - Enyelgés, kézzel festett, német, jó állapotú, jelzett: Lippelsdorf, m: 17,5 cm 2432134
11288
398
Haas & Czjzek Schlaggenwald csehszlovák porcelán süteményes készlet, matricás virágos díszítménnyel, arany széllel, kopott, kisebb mázrepedésekkel. Jelzett, süteményes tál d: 27 cm, süteményes tányérok d: 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft