Rosenthal kávéscsésze aljával (5db), kobaltkék, kopott aranyozással, j... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/398/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Rosenthal-kavescsesze-aljaval-5db-kobaltkek-kopott-aranyozassal-jelzett-m-7-cm-d-11-c~II2431906
2431906
11283
398
Leírás: Rosenthal kávéscsésze aljával (5db), kobaltkék, kopott aranyozással, jelzett, m: 7 cm, d: 11 cm
: karap_norbert