6 db porcelán teáscsésze, 4 db csészealj, 1 db neorokokó vázácska, matricás aranyozott, apró csorbákkal és kopásokkal. A csészék jelzettek: Czechoslovakia. Csésze d: 9,5 cm, alj d:15,5 cm, vázácska m: 12 cm