Porcelán Tételek száma: 196
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2139189
11109
391
14000
Herendi csizmás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 2299266
11110
391
40000
Herendi porcelán turul, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm 2315530
11111
391
Herendi rózsaszínű rózsa porcelán, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, 8,5x7 cm 2357004
11112
391
Herendi porcelán nyúl pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm 2215687
11113
391
50000
Herendi dombornyomott váza, Kézzel festett, jelzett, kis kopással. m: 20 cm 2152227
11114
391
26000
Zsolnay porcelán szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm 2358633
11115
391
40000
Herendi nagy méretű jegesmedve szobor. Jelzett (Markup Béla 1927), Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19, h:21 cm 2360092
11116
391
Herendi Csipkebogyó mintás süteményes tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 49,6x17 cm 2299230
11117
391
Herendi kék virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm 2274660
11118
391
Herendi piros virágmintás porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, repedéssel, kopásokkal, d: 8,5 cm 2346312
11119
391
Herendi zöld virág mintás teás csésze két füllel és alj, 2-2 db, kézzel festett, jelzett (mélynyomás), apró kopásnyomokkal, csésze d: 10,5 cm és m. 5,5 cm; alj: d: 14,5 cm 2356168
11120
391
Herendi és Aquincumi mini porcelán tálkák, mindkettő kézzel festett, jelzett, az egyik peremén kopásnyomok, h: 8 cm, d: 7,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft