Porcelán Tételek száma: 196
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2363819
11133
391
Zsolnay porcelán csésze aljjal, kézzel festett, jelzett, máz alatti hajszálrepedéssel, m: 4,5 cm, d: 11 cm 2363811
11134
391
Zsolnay porcelán csésze aljjal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm, d: 11 cm 2355733
11135
391
Zsolnay virág mintás váza. Matricás jelzett, hibátlan. 11,5 cm 2340302
11136
391
Zsolnay porcelán ékszertartó doboz távol-keleti (kínai?) dekorral, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 10x7x4,5 cm 2360129
11137
391
Zsolnay virágmintás kerek tál. Apró kopásokkal, jelzett. d: 31,5 cm 2363631
11138
391
Zsolnay őrködő kakas és a tyúkok, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), kisebb lepattanásokkal, m:19 cm, h:19 cm 2364023
11139
391
Zsolnay keménycserép kaspó. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan. d: 25 cm, m: 23 cm 2367865
11140
391
Zsolnay pillangó mintás tálka. Kézzel festett, jelzett hibátlan. 8,5 cm 2363600
11141
391
Zsolnay lányka kancsóval, kézzel festett, jelzett, hibátlan állapotban, 7cm. 2362300
11142
391
Zsolnay madár figura, jelzett,kézzel festett, kis kopással , m:18cm 2299258
11143
391
14000
Zsolnay porcelán akt, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22,5 cm 2316711
11144
391
28000
Zsolnay nagyméretű kézzel festett porcelán szalonnázó búsuló juhász szobor, jelzett, hibátlan, 32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft