Porcelán Tételek száma: 196
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2361228
11266
391
Virágos porcelán medál, jelzés nélkül, kézzel festett, zománcozott, apró kopással, fém keretben. Eredeti dobozában. 3x3cm 2277755
11267
391
Porcelán madár és kacsa, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 3,5 és 13 cm 2277678
11268
391
100
Porcelán madár, kézzel festett, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, lepattanással, m: 13 cm 2337156
11269
391
Kínai pillangós porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 34 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft