Porcelán madár, kézzel festett, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Porcelan-madar-kezzel-festett-matricaval-jelzett-kis-kopasnyomokkal-lepattanassal-m-13-c~II2277678
2277678
11268
391
100
Leírás: Porcelán madár, kézzel festett, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, lepattanással, m: 13 cm
: pelikán_kristóf