Porcelán Tételek száma: 196
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2357491
11254
391
3 db aranyozott porcelán tányér, díszdobozban. Kína, Peking, Toledo d: 14,5 cm 2357600
11255
391
Bavaria Schinding porcelán teás készlet. Hiányos. Matricás, jelzett, kopásokkal. 2357661
11256
391
Picasso grafikáival díszített Tognana porcelán bögrék. Egy nagy, 19 cm, 2 db kicsi, 10 cm, eredeti dobozukban / 2 small and 1 large Picasso cups in original boxes: 2364961
11257
391
Alföldi porcelán "Mátyás Pince" feliratú tál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 19 cm 2365993
11258
391
Ens porcelán bonbonier, fedelén plasztikusan rózsával díszített, kézzel festett, rózsán apró lepattanással, h: 9 cm, 15,5x8 cm 2365982
11259
391
Porcelán pipa hamutartó, nagyobbik mélyedésben parafa applikációval, kopásnyomokkal, h: 4 cm, d: 15 cm 2365945
11260
391
Thomas Ivory Bavaria német porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 16 cm 2365922
11261
391
Scheidig Kunst 2 db német porcelán figura, kézzel festett, jelzett, trombitáló figurán egy apró lepattanással a hangszeren; másik sérült, hiányos hangszerrel, m: 17,5 cm 2366079
11262
391
Antik porcelán amfora váza, matricás, jelzés nélkül, formaszámmal, kopásnyomokkal, alsó peremén apró sérüléssel, m: 28 cm 2363545
11263
391
Keletnémet libákat ölelő férfi pálinkás palack 6db pohárral, kézzel festett, jelzett, 23cm 2363630
11264
391
Ens csalogány porcelán madár, kézzel festett, jelzett, csőrén kopásokkal, 12cm 2361223
11265
391
Mandzsettagomb párban és nyakkendőtű. Eredeti dobozában. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft