Porcelán Tételek száma: 196
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2339115
11217
391
Wilhelmsburg fajansz fali dísztányér. Jelzett, kézzel festett, kis kopásokkal. d: 23 cm 2217201
11218
391
34000
Hüttl, Budapest porcelán népviseletes figura. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 22 cm 2278240
11219
391
Rosenthal szarvasos tál. Matricás, jelzett, kis kopással 38x28 cm 2328368
11220
391
Schönwald virágmintás porcelán teás készlet, hiányos: Kanna fedéllel, 8 db csésze, 6 db alj, cukortartó fedéllel, matricás, jelzett, kopásnyomokkal 2328353
11221
391
Schönwald virágmintás porcelán mokkás készlet, hiányos: Kanna fedéllel, kiöntő, 7 db csésze, 11 db alj, cukortartó fedél nélkül, matricás, jelzett, kopásnyomokkal 2314066
11222
391
Vegyes porcelán és kerámia tétel, kopásnyomokkal, sérülésekkel 2287911
11223
391
4400
2 db Wilhelmsburg gyertyatartó, Máz alatti kék festéssel. Jelzett, hibátlan. 11 cm, 22 cm 1643170
11224
391
Keleti motívumos porcelán kiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 14 cm 2331355
11225
391
Porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 15×11 cm 2283834
11226
391
Weimar porcelán süteményes tányérok (4 db) és kínáló tányér (1 db), matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, a nagy tányér kopott, d: 19,5 cmx5 és 28 cm 2267630
11227
391
H&C Schlaggenwald virágmintás porcelán kínáló tál és szószos tálka, jelzett, kopottak, mázhibákkal, 39x26 cm, 7x13 cm 2267648
11228
391
'Alt Wien 1841' virágmintás porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, kopott, repedt, kis lepattanással, d: 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft