Porcelán Tételek száma: 196
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2359622
11121
391
Herendi porcelán bonbonniere virág mintával. Kézzel festett, jelzett, apró kopással. 14x10,5 cm 2362499
11122
391
Herendi virágmintás leveles tál, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 23×20 cm 2367446
11123
391
Herendi 'Utasellátó' feliratos porcelán csésze alj, kézzel festett, jelzett (tanuló), d: 11,5 cm 2364021
11124
391
Fischer Ignác áttört, puttós, aranyozott, nagy méretű fajansz váza. Kézzel festett, jelzett, sérülésekkel, hiánnyal. m:55 cm 2364830
11125
391
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett (Szapper V.), hibátlan m:27 cm 2364834
11126
391
Zsolnay búzavirágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:9 cm 2358411
11127
391
50000
Zsolnay pillangó mintás porcelán készlet. Hat személyes süteményes készlet, vázák (15,16 cm) fogpiszkáló tartó 5 cm, bonbonniere. 10x10 cm, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2359863
11128
391
3400
Zsolnay pillangó mintás porcelán hamutál, és bonbonniere. Kézzel festett, jelzettek, hibátlanok 12x8 cm, 8x8 cm 2356990
11129
391
Zsolnay virág mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, máz alatti hajszálrepedésekkel, tisztításra szorul, m: 11,5 cm 2363856
11130
391
Zsolnay porcelán kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6 cm 2363822
11131
391
Zsolnay porcelán csésze aljjal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm, d: 11 cm 2363842
11132
391
Zsolnay porcelán csésze aljjal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm, d: 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft