Porcelán Tételek száma: 196
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2257578
11145
391
Zsolnay porcelán süteményeskészlet, hiányos, 1 db tálca, 5 db kistányér, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 15 cm, 25 cm 2365004
11146
391
Zsolnay porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 3,5 cm, d: 6,5 cm 2355859
11147
391
Zsolnay porcleán szelence, ékszeres dobozka. Matricás, jelzett, kis kopással. 10,5x8 cm 2331082
11148
391
Zsolnay porcelán virág mintás hiányos süteményes készlet: Tál, d: 30 cm és 4 db tányér, d: 19 cm. Matricás, mind jelzett, mind kopásnyomokkal. 2291126
11149
391
Zsolnay virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopással, m: 12 cm 2341068
11150
391
Zsolnay virágmintás porcelán mini kaspó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 5,5 cm, d: 5,5 cm 2341019
11151
391
Zsolnay Pompadour mintás porcelán tál, hátoldalán "Gundel" felirattal, jelzett, kopásnyomokkal, d: 16 cm 2360729
11152
391
Zsolnay kulacs. Kézzel festett, jelzett, kisebb lepattanással. m: 8 cm 2355843
11153
391
Hollóházi Szász Endre porcelánkép, jelzett, sorszámozott 216/500, minimális kopással. 9x11,5 cm, bőr keretben 2360753
11154
391
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített tálka (Napfény). Matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal. d: 8 cm 2358196
11155
391
Hollóházi porcelán Szász Endre stúdió kék bonbonniere, Kísérleti darab! Festett, jelzett, hibátlan m: 13 cm . 2365947
11156
391
3800
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázhibákkal, d: 17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft