Porcelán Tételek száma: 196
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2363398
11097
391
Herendi Eton mintás levél formájú tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 24x20 cm 2354978
11098
391
Herendi MHO magyaros mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 7,5x10,5 cm, m: 1,5 cm 2363547
11099
391
Herendi MHO magyaros mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, 11x8 cm 2355846
11100
391
Herendi kék Apponyi mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m:19,5 cm 2360073
11101
391
Herendi Terus Rust (TSHH) mintás leveses csésze alátéttel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Csésze m: 6cm, d: 11cm 2360030
11102
391
Herendi Fruits & Flowers mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 7 cm, d: 9,5 cm 2362497
11103
391
Herendi csipkebogyómintás áttört kosár virágokkal, kézzel festett, jelzett, kis lepattanásokkal, d: 15 cm 2365473
11104
391
40000
Szilágyi Nagy István (1900-1954): Herendi porcelán Kleopátra a kígyóval, kézzel festett, jelzett a talapzaton (Szilágyi Nagy István) és az alján (Herend), a fenekén mázhibával, m: 26 cm 2363558
11105
391
Herendi nyúl, kézzel festett, jelzett, apró gyári barna pöttyel, m: 14 cm 2355717
11106
391
Herendi porcelán kínai figura / füstölő tartó Kézzel festett, jelzett, apró lepattanással. 3,5 cm 2355865
11107
391
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 7,5x5 cm 2139193
11108
391
30000
Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft