Herendi porcelán nyúl pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokka... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-porcelan-nyul-par-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m-9-cm~II2357004
2357004
11112
391
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Herendi porcelán nyúl pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm
: tm