Herendi porcelán turul, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-porcelan-turul-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-21-cm~II2299266
2299266
11110
391
40000
Kikiáltási ár:
40 000 Ft 108,11 EUR , 117,65 USD
Leírás: Herendi porcelán turul, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm
: karap_norbert