Porcelán Tételek száma: 178
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2243403
11136
379
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tál. Matricás, jelzett, apró kopásokkal, 24,5 cm 2240592
11137
379
Hollóházi hamutál Szász Endre által tervezett dekorral. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 10,5 cm 2240600
11138
379
Hollóházi doboz Szász Endre által tervezett dekorral. Matricás, jelzett, hibátlan. 13,5x9 cm 2243391
11139
379
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán szelence. Matricás, jelzett, apró kopásokkal, 7,5x9x4 cm 2240688
11140
379
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tál. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 25 cm 2242450
11141
379
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza, Vénusz születése. Matricás, jelzett, minimális kopással m:37 cm 2243418
11142
379
Hollóházi Jurcsák László által tervezett, mintával díszített porcelán hamutál, váza és tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 10,5 cm d: 12,5 cm, 15,5 cm 2242931
11143
379
Hollóházi Faragó Négy évszak széria hamutál. Levonóképes, jelzett, néhány kisebb mázhibával. 16,5x16,5 cm 2242279
11144
379
Hollóházi porcelán táncosnő, kézzel festett, jelzett, kis lepattanással az újján, m: 23 cm 2243086
11145
379
Hollóházi hamutál, a Viktóriához hasonló Hortenzia mintával, kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 10 cm 2242945
11146
379
Hollóházi art deco macska. Kézzel festett, jelzett, egy apró kopással 8,5 cm 2242808
11147
379
Hollóházi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft