Porcelán Tételek száma: 178
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2093709
11124
379
Zsolnay pillangómintás váza, kézzel festett, máz alatti hajszál repedéssel, jelzett, m:13 cm 2225803
11125
379
15000
Zsolnay kék virág mintás porcelán teáskészlet. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. Komplett. 2242898
11126
379
36000
Zsolnay virág mintás porcelán étkészlet 18 darabos. Mély, lapos és süteményes tányérok. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 2242698
11127
379
Zsolnay virág mintás kompótos készlet 6 db csésze d: 12,5 cm aljjal. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 2242804
11128
379
Zsolnay virág mintás áttört kaspó. Kézzel festett, jelzett, (Hédl Gyöngyi) hibátlan. m: 10 cm 2242801
11129
379
3400
Zsolnay virág mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15,5 cm 2242889
11130
379
Zsolnay virág mintás porcelán süteményes tányér készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 16 cm 2242469
11131
379
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, (Kókai Ágnes) hibátlan. 20,5 cm 2242651
11132
379
Zsolnay virág mintás teás csésze készlet aljjal. 6 személyes. Kézzel festett, jelzett, kis gyártási mázhibákkal. 2242664
11133
379
Zsolnay virág mintás hiányos mokkás készlet 6 db csésze aljjal, cukortartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 2237991
11134
379
Zsolnay családi címeres tányér. Levonóképes, jelzett, Kossuch János budapesti üzlete felirattal. Kopásokkal. d: 20 cm 2245664
11135
379
XIX. sz.: Hollóházi fajansz dísztál Kézzel festett, jelzett, sérült. d: 35 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft