Porcelán Tételek száma: 178
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2240445
11172
379
Aquincumi esernyős porcelán lány figura, kézzel festett, jelzett, apró kopással, m: 13 cm 2247355
11173
379
Alföldi porcelán csésze és alj, 5+5 db, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, egyik alj sérült, m: 6,5 cm + 2237435
11174
379
Gránit porcelán bögre, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 9,5 cm 2240675
11175
379
Limoges porcleán mokkás csésze és alj, 6 db.+ cukordoboz. Levonóképes, aranyozott. Minimális karcokkal 2236290
11176
379
XIX. sz. vége: Meisseni komédiások. Kézzel festett porcelán figura (kis lepattanással, kis javítással), /
XIXth century: Comedians. Hand-painted chinaware figure. (with minor repair) 33 cm 1837432
11177
379
Német porcelán tehénfejő lány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13,5 cm 1850683
11178
379
Jelzett (Royal Dux?) csehszlovák vadászkutya a zsákmánnyal, kézzel festett, hibátlan, m:18 cm, h:37 cm 2190801
11179
379
Rózsaszín virágmintás porcelán váza, levonóképes, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm 1979411
11180
379
Esernyős kislány, német porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 9 cm 2240799
11181
379
Rosenthal Pompadur két személyes reggeliző készlet. Matricás, jelzett, apró kopásokkal. 2161443
11182
379
Rosenthal rózsás váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15 cm 2062299
11183
379
Rosenthal váza. Jelzett, kopott. 21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft