Porcelán Tételek száma: 178
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2240519
11220
379
Kislány libákkal, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 18×19 cm 2240390
11221
379
3400
Limoges porcelán tojáska és bross. Matricás, jelzett, hibátlan. 5 cm, d: 3,5 cm 2243098
11222
379
Wallendorf virágmintás porcelán bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 8,5x16,5x20 cm 2246795
11223
379
Apulum porcelán edény fedéllel, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal. m: 20 cm, d: 17 cm 2246804
11224
379
Porcelán kulacs népies-absztrakt díszítéssel, fa dugóval, porcelán sapkával, jelzett, matricás, apró kopásnyomokkal, m: 22 cm 2243827
11225
379
A Diótörő zenéjét játszó porcelán dobozka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 6,5 cm, m: 3,5 cm 2246869
11226
379
Harmonia spanyol porcelán, 4 db teás vagy kávés csésze és 4 db alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal + Porcelán készlet, 6 db teás vagy kávés csésze és 6 db alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal 2247351
11227
379
Kahla német porcelán bögre, 6 db, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, egyik sérült, d: 10 cm, m: 7,5 cm + 2247146
11228
379
Enoch Wedgwood levonóképes csészealj, 2 db, jelzett, apró mázhibával és kopásnyomokkal, d: 14,5 cm 2242394
11229
379
"SWT" jelzésű porcelán vázácska, kézzel festett, apró kopással, m: 9 cm 2245518
11230
379
Capodimonte nagyszülők szobor. Kézzel festett, jelzett, lepattanással. 29 cm 2242256
11231
379
3 db német szarvas / őz porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, az egyiken lepattanás, m: 12-17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft