Porcelán Tételek száma: 178
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2237356
11196
379
Roceram porcelán hintó figurákkal, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 23x39 cm 2237348
11197
379
Porcelán rózsás-balkonos férfi és női figura, kézzel festett, jelzetlen, apró kopásokkal, 21x22 cm 2237342
11198
379
Alba Julia porcelán női figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 21 cm 2237327
11199
379
Arpo porcelán női figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 18,5 cm 2237308
11200
379
Anya gyermekével, porcelán figura, kézzel festett/matricás, alján ismeretlen jelzéssel, hibátlan állapotban, m: 17 cm 2237366
11201
379
Alba Julia porcelán menyasszonyi kocsi, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 17,5x32 cm 2242670
11202
379
Kutya figura. Jelzett német porcelán. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. h 21 cm, m: 12 cm 2241631
11203
379
3200
Alt Wien áttört kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 27 cm 2238342
11204
379
Meisseni fali csempe: Jelzett, mázas, kopásokkal. 15x15,5 cm 2242455
11205
379
Royal Dux tigris, kézzel festett, jelzett, hibátlanl, h: 37 cm 2242442
11206
379
Vadászó kutya szájában madárral. Nagy méretű, jelzett porcelán figura. Egy javított lepattanással. m:25 cm, h: 31 cm 2242339
11207
379
Japán satsuma fedeles váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. m: 28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft