Roceram porcelán hintó figurákkal, kézzel festett, jelzett, apró kopás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/379/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Roceram-porcelan-hinto-figurakkal-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasokkal-23x39-cm~II2237356
2237356
11196
379
Leírás: Roceram porcelán hintó figurákkal, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 23x39 cm
: karap_norbert