Porcelán Tételek száma: 178
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2211808
11244
379
2 db porcelán kiöntő, matricás, jelzetlen, apró kopásokkal, lepattanással, m: 18 cm, 20 cm 2128266
11245
379
Jelzés nélkül: Sivatagi harcos. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 21 cm 2247818
11246
379
Jelzés nélkül: Fajansz petróleum lámpa. Festett, öntött fém lábbal. Kis kopással. m: 52 cm 2242806
11247
379
3 db historizáló dekorral ellátott tányér. Jelzés nélkül, formaszámmal. matricás, kis kopásokkal. d: 15 cm, 16 cm 2242490
11248
379
Csatos sótartó, drót kissé rozsdás, egyébként jó állapotban, m: 10,5 cm 2245596
11249
379
cca 1900 Kagylós kínáló tál. "Buziási emlék" felirattal. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal 30x21 cm 2245701
11250
379
Szecessziós kiöntő. Jelzés nélkül. Kopásokkal. 11 cm 2236893
11251
379
Porcelán hamutál magyar címerrel, 2 db, matricás, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 10,5 cm 2237995
11252
379
2 db Karlovy Vary feliratú csőrős ivó edény. m: 13 cm, 10 cm 2195039
11253
379
Jelzés nélkül: Antik, fajansz asztali lámpa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Búra nélkül. 34 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft