Porcelán Tételek száma: 178
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2240467
11232
379
Porcelán kutya, kézzel festett, jelzetlen, apró kopással, 10,5x11 cm 2241068
11233
379
Szecessziós teáskészlet, 3 db csésze, 5 db alátét, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 6,5 cm, d: 16 cm 2245580
11234
379
Kiöntő, zenészeket ábrázoló dekorral. Formaszámmal. m: 12 cm 2240776
11235
379
Arzberg kávés készlet, 5 db csésze, 11 db alátét, 1 db kiöntő, 1 db cukortartó, fehérmázas, aranyozott, jelzett, apró kopásokkal 2242937
11236
379
Schaubachkunst porcelán hegedülő kisfiú kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11 cm 2242815
11237
379
3400
Nagy méretű kutya figura, kézzel festett, jelzett (Cluj), gyári repedésekkel, m: 34 cm 2242810
11238
379
Jelzett, porcelán ló figura. Apró lepattanással. 26 cm 2242812
11239
379
Jelzett kelet-német porcelán szarvas figura, apró kopásokkal. 21x25 cm 2190844
11240
379
Kétrészes porcelán pipa, konyhai jelenettel, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, 15×8 cm 2190785
11241
379
Fehér mázas porcelán Buddha, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9 cm 2178395
11242
379
Kínai kézzel festett porcelán váza, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 46 cm 2206882
11243
379
14000
Kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 41 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft