Porcelán Tételek száma: 178
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2242987
11148
379
Hollóházi porcelán esernyős nyuszik. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5 cm 2237557
11149
379
Hollóházi porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 19x23 cm 2247189
11150
379
Bakos Éva arany mintával díszített porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 33,5 cm 2242355
11151
379
Hollóházi porcelán lábas váza. Matricás, jelzett, hibátlan. 16 cm 2225759
11152
379
Hollóházi porcelán korsók, 2 db, matricával, jelzett, apró kopásokkal, m: 15,5 cm 2242462
11153
379
Hollóházi váza + kínáló. Matricás, jelzett, kopásokkal a kínálón m: 21 cm 2237268
11154
379
Hollóházi hegedűs kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró kopással, m: 14,5 cm 2192823
11155
379
900
Hollóházi porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 17 cm 2237994
11156
379
Hollóházi kulacs. VII. Nemzetközi Belügyi Spartakiád. Matricás, jelzett, enyhén kopott. 19 cm 2245651
11157
379
3 db Hollóházi porcelán tárgy. 2246968
11158
379
Hollóházi retro mokkás csésze és alj, 2+2 db, matricás, csészén ÁB felirattal, kopásnyomokkal 2240798
11159
379
Hollóházi, kalocsai mintás pálinkás kulacs + 6 db pohár. Matricás, jelzett, hibátlan. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft