Porcelán Tételek száma: 178
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2240589
11112
379
Zsolnay eozin mázas rákos tál, jelzett, hibátlan, d: 15 cm 2242024
11113
379
Zsolnay eozin mázas kancsó, jelzett, kopásokkal, lepattanásokkal, repedéssel, m: 27 cm 2242333
11114
379
Zsolnay eozin mázas kitűző, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, 6×4,5 cm 2226099
11115
379
500
Zsolnay bögre. Matricás, jelzett, minimális lepattanással d:9,5 cm 2240542
11116
379
Zsolnay porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 10×10×6 cm 2166974
11117
379
Zsolnay kis porcelán kulacs, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9,5 cm 1929065
11118
379
Zsolnay hiányos teás készlet: kanna, cukortartó, 6 db csészealj, matricás, jelzettek, apró kopásokkal 2242814
11119
379
Zsolnay váza. Matricás, jelzett, kis kopásokkal m: 20 cm 2060768
11120
379
Zsolnay teás kancsó, kézzel festett, jelzett, fedél nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 15,5 cm 2237440
11121
379
Zsolnay Hungária sorozat porcelán fali tál, hibátlan állapotban, jelzett, d: 16 cm, m: 6 cm 2245444
11122
379
40000
Zsolnay pillangómintás 6 személyes mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan 2245445
11123
379
40000
Zsolnay pillangómintás 6 személyes mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft