Porcelán Tételek száma: 178
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2236902
11088
379
Herendi porcelán plakett, veterán vívók világbajnoksága, 1999 Siófok, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9x14,5 cm 2240804
11089
379
Herendi Viktória mintás mini bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással a rózsán. d: 7 cm, m: 4,5 cm 2236912
11090
379
Herendi porcelán tálka, jelzett (Herend Hungary 1942), kopásnyomokkal, 6x9 cm 2245817
11091
379
Herendi Rothschild mintás porcelán teás csésze + alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6+6 db 2245803
11092
379
40000
Herendi Rothschild mintás porcelán mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan,cukortartó nélkül 2245800
11093
379
Herendi Rothschild mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22 cm 2242893
11094
379
Herendi virág mintás porcelán süteményes készlet. 6+1 darab Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 19 cm, 28 cm 2214355
11095
379
Herendi virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. m: 14 cm 2245697
11096
379
Herendi gyümölcs mintás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett (1945), hibátlan 8,5 cm 2245695
11097
379
Herendi fácán mintás talpas váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 10 cm 2240436
11098
379
Herendi Viktória mintás rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13 cm 2217527
11099
379
Herendi csipkebogyó mintás mély/ leveses tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 24,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft