Herendi virág mintás porcelán süteményes készlet. 6+1 darab Kézzel fes... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/379/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Herendi-virag-mintas-porcelan-sutemenyes-keszlet-6plus1-darab-Kezzel-festett-jelzett-minimal~II2242893
2242893
11094
379
Kikiáltási ár:
20 000 Ft 54,05 EUR , 58,82 USD
Leírás: Herendi virág mintás porcelán süteményes készlet. 6+1 darab Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 19 cm, 28 cm
: karap_norbert