Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán szelence. Matricás, jel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/379/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Hollohazi-Szasz-Endre-altal-tervezett-porcelan-szelence-Matricas-jelzett-apro-kopasokkal-~II2243391
2243391
11139
379
Leírás: Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán szelence. Matricás, jelzett, apró kopásokkal, 7,5x9x4 cm
: karap_norbert