Porcelán Tételek száma: 145
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2224050
11172
377
Hollóházi porcelán esernyős nyuszik. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5 cm 2224473
11173
377
Hollóházi GÉV törzsgárda porcelán szett, 3 db, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal 2223373
11174
377
4600
Soproni feliratos alkalmi porcelán korsók és kulacsok gyűjteménye, főleg Hollóházi porcelánok össz 5 db 2216244
11175
377
Hollóházi virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 18 cm 2216849
11176
377
Hollóházi porcelán cukortartók, 2 db, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 6,5 cm 2225759
11177
377
Hollóházi porcelán korsók, 2 db, matricával, jelzett, apró kopásokkal, m: 15,5 cm 2223605
11178
377
6 db Hollóházi csésze és 6 db hozzávaló alj, matricás, jelzett, mind kopásnyomokkal, egyik csésze sérült 2224043
11179
377
4 db Hollóházi porcelán mokkás csésze és 3 db hozzávaló alj, matricás, jelzett, kopott, egyik alj sérült 2224082
11180
377
Drasche (Kőbányai Porcelán) Szacuma mintájú hamutartó. Kézzel festett, jelzett, Tervező: Pataky Piri jelzésével. Minimális kopással 14x12 cm 2217840
11181
377
Aquincumi mini porcelán csésze, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 3 cm 2203120
11182
377
Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm 2225579
11183
377
Aquincumi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 6,5 cm + Porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 4x4,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft