Porcelán Tételek száma: 145
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2216265
11220
377
Porcelán szerelmespár, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 29 cm 2216603
11221
377
Japán váza, kézzel festett/matricás, jelzett, kopásokkal, apró lepattanással az alján, m: 15,5 cm 2216629
11222
377
Orosz porcelán készlet, 2 db csésze alátéttel, matricás, jelzett, apró kopásokkal, eredeti dobozában, csésze m: 5 cm, tányér d: 14,5 cm 2217770
11223
377
Kínai porcelán tál, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 26 cm 2217829
11224
377
Cseh porcelán tejszínes kiöntő, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13,5 cm 2217845
11225
377
Angol Liberty Blue porcelán tál, levonóképes, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 24,5 cm 2216987
11226
377
6 db csehszlovák aranyozott, csillagmintás porcelán csészék aljakkal, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 6,5 cm, d: 13,5 cm 2216964
11227
377
Ludwigsburg virágmintás porcelán ékszertartó, matricás, jelzett, kopásokkal d: 8 cm 2216703
11228
377
Karlsbad porcelán kínálótál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 25×25×6 cm 2216655
11229
377
Oscar Schlegelmilch porcelán tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 16,5 cm 1661364
11230
377
Milleniumi emlék 1896 feliratozott levonóképes porcelánfajansz dísztányér aranyozott széllel. Jelzés nélkül, hibátlan d: 21 cm 2190844
11231
377
Kétrészes porcelán pipa, konyhai jelenettel, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, 15×8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft