Porcelán Tételek száma: 145
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2094597
11196
377
Bavaria porcelán kaspó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 10×10×6 cm 2217751
11197
377
Wallendorf porcelán puttó nyuszival, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm 2217801
11198
377
Wallendorf porcelán puttó őzikével, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm 2224036
11199
377
Royal Dux ágaskodó ló, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 37 cm 2153844
11200
377
Kínai kék-fehér porcelán gyömbértartó, jelzett, levonóképes, kis kopásnyomokkal, m: 9,5 cm 2062299
11201
377
Rosenthal váza. Jelzett, kopott. 21 cm 2114199
11202
377
Porcelán kutya, fehér mázas, jelzett, gyári hibákkal, h: 36 cm 2224093
11203
377
Capodimonte figura. Kézzel festett, biszkvit, jelzett, hibátlan. 16 cm 2200082
11204
377
22000
Capodimonte gyümölcsszedő lányka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 32 cm 2019236
11205
377
Jelzett skót juhász, kézzel festett, kopásnyomokkal, m: 22 cm 2224336
11206
377
Hutschenreuther porcelán gyertya tartó máz alatti kék festéssel. Jelzés nélkül. Hibátlan. 13 cm 2224189
11207
377
Hutschenreuter porcelán csengő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft