Porcelán

Tételek száma: 145

Zsolnay virág mintás hamutál, máz alatti hajszálrepedésekkel, apró kopásnyomokkal, d: 12 cm
11148.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Zsolnay búzavirágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, máz alatti hajszálrepedésekkel, 10×10×7 cm
11149.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Zsolnay kék virág mintás porcelán teáskészlet. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. Komplett.
11150.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Zsolnay tacskó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, h:10 cm
11151.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Zsolnay porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 7×9 cm
11152.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Zsolnay nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, h:10 cm
11153.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Zsolnay aranyszínű-kék mintás teás és kávés készlet. Kiöntő, m: 17 cm, 6 db nagy csésze és 6 db hozzávaló alj, 12 db kis csésze és 6 db hozzávaló alj, mind kopásnyomokkal, cukortartó, sérült, mind jelzett
11154.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Zsolnay teás kancsó, kézzel festett, jelzett, fedél nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
11155.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Zsolnay kínáló tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 26 cm
11156.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Zsolnay kis virágos lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11157.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Zsolnay kis kulacs, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 7,5 cm
11158.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Zsolnay porcelán pálinkás kulacs, matricás, jelzett, egészen apró kopásnyomokkall, m: 12,5x6 cm
11159.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft