Porcelán Tételek száma: 145
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2224056
11122
377
Herendi fácán- és virág mintás tálkák. Kézzel festett, jelzett,. hibátlan. d: 7 cm, 8 cm 2222774
11123
377
Herendi virágmintás tojás alakú porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 7,5x7,5x11 cm 2224051
11124
377
Herendi virág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett,. hibátlan. 6,5 cm 2222276
11125
377
Herendi virág mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, máz kopásokkal d: 15 cm 2186294
11126
377
Herendi zöld virágmintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25,5 cm 2186293
11127
377
Herendi zöld virágmintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25,5 cm 2186787
11128
377
Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett (tanuló), kopott, m: 13 cm 2186784
11129
377
Herendi virágmintás mini porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 11,5 cm 2222302
11130
377
Herendi virágmintás tál, kézzel festett, jelzett (mélynyomás), egészen apró kopásnyomokkal, d: 32,5 cm 2222294
11131
377
Herendi virágmintás leveles füles tálka, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró kopásnyomokkal, 22x19 cm 2221002
11132
377
Herendi porcelán gyufatartó, kézzel festett, jelzett, repedéssekkel, kopásokkal, 6x5x3 cm 2220990
11133
377
Herendi porcelán mini váza, kézzel festett, jelzett, lepattanással, kopással, m: 7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft