Porcelán

Tételek száma: 145

Herendi fácán- és virág mintás tálkák. Kézzel festett, jelzett,. hibátlan. d: 7 cm, 8 cm
11122.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Herendi virágmintás tojás alakú porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 7,5x7,5x11 cm
11123.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Herendi virág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett,. hibátlan. 6,5 cm
11124.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Herendi virág mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, máz kopásokkal d: 15 cm
11125.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Herendi zöld virágmintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25,5 cm
11126.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11127.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett (tanuló), kopott, m: 13 cm
11128.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Herendi virágmintás mini porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
11129.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Herendi virágmintás tál, kézzel festett, jelzett (mélynyomás), egészen apró kopásnyomokkal, d: 32,5 cm
11130.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Herendi virágmintás leveles füles tálka, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró kopásnyomokkal, 22x19 cm
11131.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9
Herendi porcelán gyufatartó, kézzel festett, jelzett, repedéssekkel, kopásokkal, 6x5x3 cm
11132.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Herendi porcelán mini váza, kézzel festett, jelzett, lepattanással, kopással, m: 7 cm
11133.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft