Porcelán Tételek száma: 145
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2191020
11110
377
Herendi Viktória mintás fonott kosár, kézzel festett, jelzett,egészen apró kopásnyomokkal, d: 11,5 cm, m: 4 cm 2224058
11111
377
Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 14x8,5 cm 2222362
11112
377
15000
Herendi csavart formájú váza, fehér mázas, hibátlan, jelzett, m:20 cm 2183064
11113
377
38000
Herendi petrezselyem mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopásokkal. 2195074
11114
377
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8x4 cm 2224062
11115
377
Herendi rózsák. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással 14x7 cm 2195088
11116
377
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással 8x5,5 cm 2224067
11117
377
Herendi váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12,5 cm 2222494
11118
377
Herendi "Magenta" feliratú, aranyozott teáscsésze, és csészealj, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, csésze: d: 9 cm, m: 6 cm, csésze-alj: d: 14 cm. 2217529
11119
377
Herendi csipkebogyó mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 25,5 cm 2217527
11120
377
Herendi csipkebogyó mintás mély/ leveses tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 24,5 cm 2217525
11121
377
2200
Herendi csipkebogyó mintás kistányér / süteményes tányér tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft