Porcelán

Tételek száma: 145

Herendi Viktória mintás fonott kosár, kézzel festett, jelzett,egészen apró kopásnyomokkal, d: 11,5 cm, m: 4 cm
11110.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 14x8,5 cm
11111.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
18
Herendi csavart formájú váza, fehér mázas, hibátlan, jelzett, m:20 cm
11112.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Herendi petrezselyem mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopásokkal.
11113.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8x4 cm
11114.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Herendi rózsák. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással 14x7 cm
11115.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással 8x5,5 cm
11116.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Herendi váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12,5 cm
11117.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Herendi Magenta feliratú, aranyozott teáscsésze, és csészealj, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, csésze: d: 9 cm, m: 6 cm, csésze-alj: d: 14 cm.
11118.

Herendi "Magenta" feliratú, aranyozott teáscsésze, és csészealj, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, csésze: d: 9 cm, m: 6 cm, csésze-alj: d: 14 cm.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9
Herendi csipkebogyó mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 25,5 cm
11119.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Herendi csipkebogyó mintás mély/ leveses tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 24,5 cm
11120.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Herendi csipkebogyó mintás kistányér / süteményes tányér tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 21 cm
11121.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft