Porcelán Tételek száma: 145
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2190785
11232
377
Fehér mázas porcelán Buddha, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9 cm 2195039
11233
377
Jelzés nélkül: Antik, fajansz asztali lámpa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Búra nélkül. 34 cm 1948134
11234
377
Virágmintás porcelán gyümölcsös tál, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 25 cm 2176080
11235
377
100
Cup&Saucer, virágmintás porcelán kávéskészlet, matricás, jelzett, eredeti dobozában, 6 db csésze és alj, apró kopásnyomokkal, alj: d: 11 cm, csésze: m: 5,5 cm 1562505
11236
377
Porcelán kiöntő, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, apró lepattanásokkal, m: 13 cm 2128271
11237
377
Doktor mosómedve persely. Jelzés nélkül, matricás, kopásokkal 17 cm 2183934
11238
377
Angol kistányér, falusi táj ábrázolással, levonóképes, hátoldalon javítással, d: 16 cm 2128266
11239
377
Jelzés nélkül: Sivatagi harcos. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 21 cm 2225045
11240
377
2 db porcelán figura, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 9-10 cm 2220608
11241
377
Medve porcelán figura, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, 17x15x11 cm 2217842
11242
377
Porcelán bögre tiroli jelenettel, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 9,5 cm 2225741
11243
377
Porcelán korsók, 2 db, fém fedéllel, matricával, jelzetlen, apró kopásokkal, m: 19,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft